UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powiedzmy sobie szczerze, że przy przekroczeniu o ponad 50km/h nie ma mowy o błędzie pomiaru czy zagapieniu się - nie ma co skarżyć przepisu do TK, tylko trzeba ostro eliminować czubków z dróg.
Łukasz23
Powiedzmy sobie szczerze, że przy przekroczeniu o ponad 50km/h nie ma mowy o błędzie pomiaru czy zagapieniu się - nie ma co skarżyć przepisu do TK, tylko trzeba ostro eliminować czubków z dróg.
Łukasz23