UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak już tak wam sie spodobało zabieranie prawojazd rosjanom to wyróbcie sobie wizy i heja na kaliningrad, ,, ,zabraliscie ruskowi w Polsce prawko a wystarczyła notka że na naszych drogach nie może się poruszać Bo takich prawojazd to zanim dojedzie do domu to mu ichny urzędnik przyniesie z pięć jak będzie hatieł. .. .. ciemniaki, ,, ,taka jest Rosyja. ..

stoonoga

Anuluj