UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak już tak wam sie spodobało zabieranie prawojazd rosjanom to wyróbcie sobie wizy i heja na kaliningrad, ,, ,zabraliscie ruskowi w Polsce prawko a wystarczyła notka że na naszych drogach nie może się poruszać Bo takich prawojazd to zanim dojedzie do domu to mu ichny urzędnik przyniesie z pięć jak będzie hatieł. .. .. ciemniaki, ,, ,taka jest Rosyja. ..
stoonoga