UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chlopaczyna jest niewinny. Przecierz to ta dziewczyna to sama sobie to zrobila. A wszystkim sie wydaje ze to ten biedny chlopaczyna. WOLNOSC DLA GASIORA !!!
adamuk
Chlopaczyna jest niewinny. Przecierz to ta dziewczyna to sama sobie to zrobila. A wszystkim sie wydaje ze to ten biedny chlopaczyna. WOLNOSC DLA GASIORA !!!
adamuk