UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chlopaczyna jest niewinny. Przecierz to ta dziewczyna to sama sobie to zrobila. A wszystkim sie wydaje ze to ten biedny chlopaczyna. WOLNOSC DLA GASIORA !!!

adamuk

Anuluj