UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież on tylko kobiecie oko wybił i kark skręcić chciał. Nie wiem w ogóle o co sprawa grzeczny psychopata niech z wolnej stopy odpowiada i drugie oko kobiecie wytłucze i tym razem dobrze skręci kark. Nie ma świadka nie ma sprawy. Sąd w Elblągu kpina z wymiaru sprawiedliwości. .. .

Małykazio