UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uff, całe szczęście że tylko z aresztu chce wyjść, a jakby napisał że wcale nie chce być karany?Pomyslcie sami, chłopak aż taki zły nie jest.
Uff, całe szczęście że tylko z aresztu chce wyjść, a jakby napisał że wcale nie chce być karany?Pomyslcie sami, chłopak aż taki zły nie jest.