19
09.10.2014

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W okolicach Piastowa wykryto "całkiem przypadkowo" bakterie Coli w wodzie. 3-4 dni pod rząd przychodzili pracownicy wodociągów po próbki wody do badania. Za każdym razem obiecywali, że woda lada moment będzie odkażona. Także Elbląskie Wodociągi wyposażają Elblążan w zaj... wodę !
(2014.10.09)

info

2  
  0
Ludzie zacznijcie od porządków w swoich łazienkach. Jeszcze trochę będą Wam winniczki wychodziły przez dziurki od słuchawki prysznicowej... i to pewnie też będzie wina WiKu. To już sięga paranoi. Te robale to może być wina instalacji nienalezacych wcale do wodociągów albo tak jak ktoś wcześniej napisał wcale nie muszą one wypływać wraz z wodą a po prostu żyją w waszych łazienkach...
(2014.10.09)

info

5  
  3
Tez tak uważam!
(2014.10.09)
ale wiecie, że trzeba myć czasem wannę i kabine przysznicową umyć?
mrgonzo (2014.10.10)

info

2  
  0
takie sprawy zgłasza się do Powiatowego Inspektora Sanitarnego na piśmie oficjalnie na ulicy Królewieckiej (naprzeciwko Szpitala w Plastyku, dobrze jest w tym samym czasie ), dobrze jest też jednoczesnie zgłosić sprawe do administratora EPwik odpowiada za wodę doprowadzaną do budynku, za instalacje wodno kan w budynku odpowiada administrator, tak czy siak kazdy obywatel ma prawo zgłaszać takie przypadki do ww sanepidu, żeby ten wymusił na adminstratorze albo EPEWiku rozwiazanie problemu
wodnikszuwarek (2014.10.10)

info

1  
  0
Myślę że odpowiednia instytucja na zgłoszenie tego typu historii jest sanepid.
(2014.10.10)

info

1  
  0
syf i brud mają w łazienkach syfiarze
(2014.10.10)

info

1  
  1
Bez przesady. O porządek i higienę we własnej łazience trzeba dbać samemu. Jak się ma syf to normalne jest, że robactwo się zalęgnie. I co dostał on się z wodą przez baterię, w której wnętrzu jest sitko ? A może jego jajeczka znajdujące się w kokonach wraz z wodą przedostały się przez baterię i teraz rurecznik rozmnaża się w łazience ? Tylko w tym szkopuł, że jaja umieszcza on w mule dennym więc ładny musi być syf w tych łazienkach, w których się rozmnaża !!! A tak na marginesie: Przypadkiem w domu jest akwarium z rybkami lub ktoś z domowników jest wędkarzem ? Rureczniki są dobrymi zanętami na ryby i pokarmem dla rybek w akwarium. :-D Widzę, że jakaś paniusia wysłała bzdetny problem do wszystkich mediów elbląskich. Ciekawe czy też TVN i PolSat powiadomiła ? :-D
higienista (2014.10.10)

info

3  
  2
To taki Kurkiewicz czeka na zgłoszenie, a gdzie są ich wewnętrzne laboratoryjne badania ? Pytam się za co tyle płacimy panie Kurkiewicz ????
(2014.10.12)

info

0  
  1