UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W okolicach Piastowa wykryto "całkiem przypadkowo" bakterie Coli w wodzie. 3-4 dni pod rząd przychodzili pracownicy wodociągów po próbki wody do badania. Za każdym razem obiecywali, że woda lada moment będzie odkażona. Także Elbląskie Wodociągi wyposażają Elblążan w zaj... wodę !