Kąpiel z niechcianym gościem
fot. arch. Anna Dembińska
- Tyle ostatnio pisaliście o ośliczce wodnej, która pojawiła się w elbląskich kranach. A czemu nie wspominacie o rureczniku pospolitym, który jest stałym, a przynajmniej bardzo częstym bywalcem kabin prysznicowych i wanien w bloku ESM Sielanka na ul. 1 Maja? - alarmuje Czytelniczka, która znalazła u siebie to żyjątko.