UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
takie sprawy zgłasza się do Powiatowego Inspektora Sanitarnego na piśmie oficjalnie na ulicy Królewieckiej (naprzeciwko Szpitala w Plastyku, dobrze jest w tym samym czasie ), dobrze jest też jednoczesnie zgłosić sprawe do administratora EPwik odpowiada za wodę doprowadzaną do budynku, za instalacje wodno kan w budynku odpowiada administrator, tak czy siak kazdy obywatel ma prawo zgłaszać takie przypadki do ww sanepidu, żeby ten wymusił na adminstratorze albo EPEWiku rozwiazanie problemu
wodnikszuwarek