UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Bez przesady. O porządek i higienę we własnej łazience trzeba dbać samemu. Jak się ma syf to normalne jest, że robactwo się zalęgnie. I co dostał on się z wodą przez baterię, w której wnętrzu jest sitko ? A może jego jajeczka znajdujące się w kokonach wraz z wodą przedostały się przez baterię i teraz rurecznik rozmnaża się w łazience ? Tylko w tym szkopuł, że jaja umieszcza on w mule dennym więc ładny musi być syf w tych łazienkach, w których się rozmnaża !!! A tak na marginesie: Przypadkiem w domu jest akwarium z rybkami lub ktoś z domowników jest wędkarzem ? Rureczniki są dobrymi zanętami na ryby i pokarmem dla rybek w akwarium. :-D Widzę, że jakaś paniusia wysłała bzdetny problem do wszystkich mediów elbląskich. Ciekawe czy też TVN i PolSat powiadomiła ? :-D
higienista