UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
takie sprawy zgłasza się do Powiatowego Inspektora Sanitarnego na piśmie oficjalnie na ulicy Królewieckiej (naprzeciwko Szpitala w Plastyku, dobrze jest w tym samym czasie ), dobrze jest też jednoczesnie zgłosić sprawe do administratora EPwik odpowiada za wodę doprowadzaną do budynku, za instalacje wodno kan w budynku odpowiada administrator, tak czy siak kazdy obywatel ma prawo zgłaszać takie przypadki do ww sanepidu, żeby ten wymusił na adminstratorze albo EPEWiku rozwiazanie problemu
wodnikszuwarek