UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super, że na szaro. Wszystkie tak powinny być pomalowane szczególnie na Ogólnej i koło Bema bo jak się jedzie samochodem i chce skręcić to nic przez żółte nie widać.
Super, że na szaro. Wszystkie tak powinny być pomalowane szczególnie na Ogólnej i koło Bema bo jak się jedzie samochodem i chce skręcić to nic przez żółte nie widać.