UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super, że na szaro. Wszystkie tak powinny być pomalowane szczególnie na Ogólnej i koło Bema bo jak się jedzie samochodem i chce skręcić to nic przez żółte nie widać.


Anuluj