UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mi tam nie przeszkadzała jaskrawość chyba nawet wręcz odwrotnie, ale Elbląg nie może byćpozytywny w swoim rodzaju tylko analizować inne miasta, ale już np. jak walczyć z bezrobociem nie potrafimy tego analizować, jak sprawić by pracodawcy płacili godenie tego też nie potrafimy podejrzeć. Ale jak coś schrzanić to odrazu.
okoniowaty