UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mi tam nie przeszkadzała jaskrawość chyba nawet wręcz odwrotnie, ale Elbląg nie może byćpozytywny w swoim rodzaju tylko analizować inne miasta, ale już np. jak walczyć z bezrobociem nie potrafimy tego analizować, jak sprawić by pracodawcy płacili godenie tego też nie potrafimy podejrzeć. Ale jak coś schrzanić to odrazu.

okoniowaty