Wybrany wątek opinii

Super, że na szaro. Wszystkie tak powinny być pomalowane szczególnie na Ogólnej i koło Bema bo jak się jedzie samochodem i chce skręcić to nic przez żółte nie widać.
(2014.09.22)
a przez szare będzie - pomyśl
MiłośnikmiastaE-g (2014.09.23)
może myśli, że szary będzie przezroczysty :)
(2014.09.24)
Powrót do komentarzy