Wybrany wątek opinii
Super, że na szaro. Wszystkie tak powinny być pomalowane szczególnie na Ogólnej i koło Bema bo jak się jedzie samochodem i chce skręcić to nic przez żółte nie widać.
Do moderacji
Odpowiedz
14
9
a przez szare będzie - pomyśl
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
może myśli, że szary będzie przezroczysty :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0