A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ci co narzekają niech wyjadą, Ja i żona mamy stała pracę w Elblągu, własne mieszkanie i samochód, cieszymy sie że dużo dróg sie teraz remontuje. Tylko na zakupy trzeba nieraz do Gdańska jechać, ale wiemy że i to sie zmieni.
skad sie biorą w Elblągu nieprzebrane zastępy zdziczałych karków i naćpanych małoletnich z powykrzywianymi bużkami panienek / gotowych na wszystko/????? może to nasza specjalność i czas zacząc promocję miasta od eksportu w/w elementu
Kończę szybko szkołę, ostatni rok i wyjeżdżam za granicę. Siedzieć w tym elblążkowie to jakieś nieporozumienie.
Do 18łatka: krzyż na drogę i nie wracaj. Na Twoje miejsce przyjedzie dwóch innych.
do Czytelnik_MOBI_42958:czas do lekarza, 15 pln za karuzelę, Niemiec za 2 godziny pracy to cały dzień by się bujał!Masz mieszkanie, bo babci?ciekawe jakbyś miał sobie teraz sam kupić mieszkanie?samochód?za 1 500 pln można kupić. Drogi?wczoraj w tvn24 powiedzieli, że Mozambik ma lepsze drogi od naszej Ojczyzny. Dwie osoby przyjadą w miejsce jednej która wyjedzie-lepiej zostawic bez komentarza.
Czytelnik_MOBI_42958 lubi wylizywac pupcie władzy :) juz ma brazowy jezyk od tego lizania :)
Kikutek w sklepie metalowym na piaskowej sa taki ładne młotki, kup sobie i strzel sie tak parę razy w głowe - tobie moze tylko juz pomóc !
Czytelnik_MOBI_42958 zabrakło mi papieru toaletowego, zapraszam do mnie do lizania mojej pupci bo ty masz wybitne osiągnięcia w tej dziedzinie
Szkoda, jeszcze kilka lat temu były naprawdę fajne kapele, teraz niestety dostajemy artystyczny mc'donalds. Dobrze że są jeszcze Ogrody Polityki, galeria El i Światowid.