UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ci co narzekają niech wyjadą, Ja i żona mamy stała pracę w Elblągu, własne mieszkanie i samochód, cieszymy sie że dużo dróg sie teraz remontuje. Tylko na zakupy trzeba nieraz do Gdańska jechać, ale wiemy że i to sie zmieni.
Czytelnik_MOBI_42958