UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ci co narzekają niech wyjadą, Ja i żona mamy stała pracę w Elblągu, własne mieszkanie i samochód, cieszymy sie że dużo dróg sie teraz remontuje. Tylko na zakupy trzeba nieraz do Gdańska jechać, ale wiemy że i to sie zmieni.

Czytelnik_MOBI_42958