UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kończę szybko szkołę, ostatni rok i wyjeżdżam za granicę. Siedzieć w tym elblążkowie to jakieś nieporozumienie.

18latek.

Anuluj