UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kończę szybko szkołę, ostatni rok i wyjeżdżam za granicę. Siedzieć w tym elblążkowie to jakieś nieporozumienie.
18latek.
Kończę szybko szkołę, ostatni rok i wyjeżdżam za granicę. Siedzieć w tym elblążkowie to jakieś nieporozumienie.
18latek.