UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, jeszcze kilka lat temu były naprawdę fajne kapele, teraz niestety dostajemy artystyczny mc'donalds. Dobrze że są jeszcze Ogrody Polityki, galeria El i Światowid.
czupamakambra
Szkoda, jeszcze kilka lat temu były naprawdę fajne kapele, teraz niestety dostajemy artystyczny mc'donalds. Dobrze że są jeszcze Ogrody Polityki, galeria El i Światowid.
czupamakambra