UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, jeszcze kilka lat temu były naprawdę fajne kapele, teraz niestety dostajemy artystyczny mc'donalds. Dobrze że są jeszcze Ogrody Polityki, galeria El i Światowid.

czupamakambra

Anuluj