UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak się nie umie jeździć to każde skrzyżowanie jest niebezpieczne:) jak przedmówcy nie potrafią skręcić w lewo bez oddzielnego światła, to może warto zmienić trasę i na skrzyzowanie wjeżdżać na wprost lub w prawo:))))


Anuluj