UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak się nie umie jeździć to każde skrzyżowanie jest niebezpieczne:) jak przedmówcy nie potrafią skręcić w lewo bez oddzielnego światła, to może warto zmienić trasę i na skrzyzowanie wjeżdżać na wprost lub w prawo:))))