UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Przepustowość skrzyżowań z ruchem okrężnym jest o 40% wyższa niż skrzyżowań klasycznych z sygnalizacją świetlną. Dlaczego nasi włodarze uparcie preferują rozwiązania klasyczne? Ronda są bezpieczniejsze. Jedziemy wolniej ale jedziemy WSZYSCY a nie stoimy w idiotycznych korkach. Inna sprawa że kierowcy nie potrafią normalnie ruszać na światłach. Po wyświetleniu zielonego światła powinni wszyscy w kolejce ruszać a nie czekać aż, ,ten przed nim ruszy a ja wtedy włączam bieg i też ruszam". Takie zachowanie drastycznie zmniejsza przepustowość skrzyżowań. Mnie uczyli inaczej (30 lat temu) i szkolił mnie bardzo doświadczony kierowca zawodowy. Sam jeżdżę zawodowo i staram się unikać popełniania takich błędów. Tam gdzie tylko to jest możliwe powinny być ronda.
ksamol