UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przy okazji kilku wypadków i kolizji też pisałem, że potrzeba jest więcej rond. Ale elbląscy kierowcy nie potrafią jeździć na rondach. Wielu twierdzi, że rondo spowalnia ruch :) A gdzie się w mieście spieszyć? Rondo spowalnia trochę ruch przy jednoczesnym jego upłynnieniu! To wiedzą w wielu miastach Polski. U nas władze nie. Nasi "władcy" kochają kolorowe światełka. .. .Poszkodowanym życzę powrotu do zdrowia a młodemu kierowcy więcej rozwagi.

Wiktorek