UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak się nie umie jeździć to każde skrzyżowanie jest niebezpieczne:) jak przedmówcy nie potrafią skręcić w lewo bez oddzielnego światła, to może warto zmienić trasę i na skrzyzowanie wjeżdżać na wprost lub w prawo:))))