UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gawel Ty się tak już nie spinaj jakbyś na kiblu klocka stawiał. Wzięli hektary za grosze od wojska a teraz chcą sobie cenią jak cygan za matkę. Drugiego Okęcia Wam się zachciewa. Poczekajcie trochę, przyjedzie Jarek K. z wizytą znowu i znów mam naobiecuję. Do przekopu mierzei dorzuci jeszcze Wam lotnisko cywilne. Aha i odłączenie od Olsztyna. A już pisząc bardziej serio to obecnie po otwarciu obwodnicy gdańskiej na lotnisko dojechać można w mniej niż godzinę. Więc nie ma najmniejszego sensu pakować grube miliony w coś co będzie jedynie fanaberią małego człowieka z dużymi kompleksami.
trolololo