UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj 16:19 był Chuck Norris (Ч а к Н о р р и с ) i robiono mu zdjęcia z innymi ludźmi. Czyli z Elblążanami. Ortografia ładna ludzie. A wy piszecie komentarze jak kura pazurem. A z rzeczywistości (realing) mam kury.
Kkkkkk