UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj 16:19 był Chuck Norris (Ч а к Н о р р и с ) i robiono mu zdjęcia z innymi ludźmi. Czyli z Elblążanami. Ortografia ładna ludzie. A wy piszecie komentarze jak kura pazurem. A z rzeczywistości (realing) mam kury.

Kkkkkk

Anuluj