UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gawel Ty się tak już nie spinaj jakbyś na kiblu klocka stawiał. Wzięli hektary za grosze od wojska a teraz chcą sobie cenią jak cygan za matkę. Drugiego Okęcia Wam się zachciewa. Poczekajcie trochę, przyjedzie Jarek K. z wizytą znowu i znów mam naobiecuję. Do przekopu mierzei dorzuci jeszcze Wam lotnisko cywilne. Aha i odłączenie od Olsztyna. A już pisząc bardziej serio to obecnie po otwarciu obwodnicy gdańskiej na lotnisko dojechać można w mniej niż godzinę. Więc nie ma najmniejszego sensu pakować grube miliony w coś co będzie jedynie fanaberią małego człowieka z dużymi kompleksami.
trolololo