19
26.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Człowieku powyżej, czy uważasz się za człowieka inteligentniejszego od ogółu? I czy znasz polski odpowiednik słowa "hejter"?
PANqtAS (2012.06.26)

info

0  
  0
Fakt jestem bardzo pragmatyczną osobą. Gdyby zorganizowali tą inicjatywę w hospicjum, domu dziecka lub na oddziale dziecięcym szpitala można by było pogratulować pomysłu. Z kolei ta inicjatywa ma tyle samo sensu co machanie do ludzi z okien autobusu- tylko przy fleszach aparatów strefy kibica.
mgr J (2012.06.26)

info

0  
  0
no właśnie panie mgr. J ma Pan rację - ubawiłem się widząc koejną akcję EOA. jak dobrze rozumiem i jak mówi "wiki" - Flash mob (ang. dosł. błyskawiczny tłum) – określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków a jak tu być zaskoczonym skoro media zaproszone i piszą o niespodziewanej akcji już kilka dni wcześniej. Brak logiki w tym a mówcie że malkontencę znowu. .
(2012.06.26)

info

0  
  0
No ale kto powiedział że to jest flash mob? Pokażcie gdzie tak napisali? Przecież to akcja na całym świecie robiona i nie w formie flash moba. .Nie ma to jak zabierać głos w sprawie na której się nie zna. Pozdrawiam pozytywnych mieszkańców!
przytulacz światowy (2012.06.26)

info

0  
  0
baaaaardzo fajna sprawa tak jak ktos stwierdził powyżej na całym świecioe jest to rozpowszechnione super i tak trzymać może zacznijmy się przytulać i myśleć pozytywnie!!!!!
(2012.06.26)

info

0  
  0
fajna inicjatywa, pomagająca przełamywać schematy i barier wewnętrzne. Myślę że to tez daje nam wiedzę o nas samych na ile potrafimy wyjść ze swoich ram. Brawo za ciekawe foty
melita (2012.06.26)

info

0  
  0
Wow zarówno fajną inicjatywą są prace społeczne, wolontariat, pomoc młodszym w nauce, starszym w życiu codziennym- a jakoś "próżni" społeczni "pomagacze", nie chcą blichtru, ani poklasku. Prawda światowy i ogólnopolski dzień przytulania- jest cyklicznie co roku- więc żaden wyczyn podpiąć się działanie pod czyjąś akcję! :D
D. Washington (2012.06.27)

info

0  
  0
@mgr J Rozumiem o co Panu chodzi, sęk w tym, że to samo można powiedzieć o każdej innej inicjatywie. Kluby sportowe? Tę całą energię i pieniądze mogliby spożytkować na coś przydatnego. Np. budować domy dla bezdomnych. Chodzi o to, że są organizacje stricte zajmujące się organizowaniem takich imprez w hospicjach czy domach dziecka. Ale walki z rutyna, zabijającą wszelkie chęci do życia, nikt dotąd się nie podjął. Jak można winić EOA, że robi to, do czego został powołany? Z resztą, jak już mówiłem, ta impreza była bardzo przydatna społeczeństwu. Może mówi Pan tak, bo tam nie był? Ludzie podniesieni na duchu, że w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy nie zamykający się w ramach swojego facebookowego konta, którzy potrafią ot tak podejść z życzliwością do każdego człowieka, wracają w końcu do domów, gdzie swój dobry nastrój przekazują dalej. Ja mam chorą babcię i bardzo często żałuję, że jestem za mało wesołym człowiekiem, by umieć ją choć trochę rozweselić. Proszę mi uwierzyć, tego dnia nie miałem tego problemu. Jeśli choć jedna przytulona osoba przekazała tą radość dalej, warto było. Z resztą pański pomysł jest świetny! Zamiast narzekać, niech dołączy Pan do EOA i zorganizuje taką akcję! Obiecuję, że wezmę w niej udział. Wszystkiego dobrego.
Hyster (2012.06.27)

info

0  
  0
@D. Washington Żaden wyczyn, ale kto mówił, że to miał być wyczyn? Poklaski. .. Ale kto mówił, że EOA ich szuka? Proszę mi uwierzyć, tam przyszła grupa młodych ludzi, którzy chcieli TYLKO i wyłącznie rozweselić trochę innych ludzi. Nikt tam nie myślał o jakichkolwiek pochwałach czy poklaskach. To myślenie ludzi dorosłych, którego nie radzę wpajać młodym.
Hyster (2012.06.27)

info

0  
  0