Darmowe przytulanie na elbląskich ulicach

19
26.06.2012
Darmowe przytulanie na elbląskich ulicach
fot. Łukasz Sienkiewicz
Widok ludzi masowo przytulających się na ulicach w niedzielę nie powinien nikogo dziwić. Rozdawanie darmowych uścisków odbyło się w wielu polskich miastach, w tym również w Elblągu. Wszystko za sprawą obchodzonego 24 czerwca Ogólnopolskiego Dnia Przytulania. Więcej zdjęć.
Głównym celem niedzielnej akcji było zachęcanie elblążan do przytulania się i okazywania sobie codziennej życzliwości. Wszystko przy pomocy kartek i tabliczek z napisami „Darmowe przytulanie” oraz „Free Hugs”.
   Wszyscy chętni „przytulacze” spotkali się o godz. 17 na pasażu przy Hetmańskiej, z którego wspólnie przeszli w kierunku Placu Kazimierza Jagiellończyka, czyli do Elbląskiej Strefy Kibica. Tam właśnie udało się nam przytulić najwięcej elblążan, co więcej, zupełnie spontanicznie, dzięki uprzejmości organizatorów, przed sceną zatańczyliśmy belgijkę, planowaną wcześniej na Dzień Muzyki.
   Wydarzenie zostało zorganizowane za pośrednictwem facebooka a także przy wsparciu elbląskich mediów. Wszystkim serdecznie dziękujemy.
   Do przodu Elbląg! Niech się dzieje!
   
   
Elbląski Oddział Abstrakcyjny

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale idiotyzm! Czy przy okazji bakteriami i DNA też będą się wymieniać???
cybor.g (2012.06.26)

info

0  
  0
ja tam czekam na darmowy seks :P
goooosc (2012.06.26)

info

0  
  0
W Gdansku byly starsze i ladniejsze laski tak od 17 do 22 lat i dodatkowo buzi za 1zl
(2012.06.26)

info

0  
  0
Cybor. g, lepiej dłub głębiej w nosie tam bakterii nie znajdziesz, mózgu też nie
anty baran (2012.06.26)

info

0  
  0
ja tam wolę odpłatne przytulanie
(2012.06.26)

info

0  
  0
Hmm. Czy to nie będzie molestowanie gdy starszy facet przytuli taką 14-tke jak na zdjęciu?
malkentont (2012.06.26)

info

0  
  0
EOA mógłby przeznaczyć swój zapał i energię na jakiekolwiek pożyteczne działania, a nie na stricte dające rozgłos i nie wnoszące nic w życie społeczeństwa.
mgr J (2012.06.26)

info

0  
  0
@mgr J Dlatego w EOA działa młodzież. Bo ta potrafi nie myśleć pragmatycznie i materialistycznie. Życie i tak jest wystarczające schematyczne, po co jeszcze przekonywać tych śmiałków, co sprzeciwiają się monotonni, że nie powinni tego robić? Uczestniczyłem w tej akcji. Myślisz, że ta nie dała nic społeczeństwu, a była tylko reklamą? W takim razie, panie mgr J, albo Pan wcale tej akcji nie widział, albo monotonia życia sprawiła, że przestał Pan doceniać wagę uśmiechu. Ja tam byłem i zdziwiłem się, ile ta akcja dała społeczeństwu. A przynajmniej tej części, która chciała się przytulać.
Hyster (2012.06.26)

info

0  
  0
Jak komuś nie podoba się przytulanie, to proponuje od razu zaaplikować sobie kule w łeb; ). Ehh chciałbym widzieć twarze tych wszystkich malkontentów. Ciekawe ilu jest takich odważnych, co by publicznie potrafiło powiedzieć, to co wypisuje na elbląskich portalach.
kibic84 (2012.06.26)

info

0  
  0
Hejterzy. Trochę otwartości na świat. Siedzicie w pracy, w domu, przed kompem i nawet nie wiecie, co się dzieje. Wyjdźcie z domu, spójrzcie na świat przez różowe okulary. Zaangażuje sie w to, co się dzieje w naszym społeczeństwie. Taki dzień to dla was głupota i strata czasu, a wiecie jak poprawia humor w takie deszczowe dni ? To jest krok w bok, od monotonii życia. Do przodu Elbląg ! Niech się dzieje !
tavar (2012.06.26)

info

0  
  0