Darmowe przytulanie na elbląskich ulicach
fot. Łukasz Sienkiewicz
Widok ludzi masowo przytulających się na ulicach w niedzielę nie powinien nikogo dziwić. Rozdawanie darmowych uścisków odbyło się w wielu polskich miastach, w tym również w Elblągu. Wszystko za sprawą obchodzonego 24 czerwca Ogólnopolskiego Dnia Przytulania. Więcej zdjęć.