UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fakt jestem bardzo pragmatyczną osobą. Gdyby zorganizowali tą inicjatywę w hospicjum, domu dziecka lub na oddziale dziecięcym szpitala można by było pogratulować pomysłu. Z kolei ta inicjatywa ma tyle samo sensu co machanie do ludzi z okien autobusu- tylko przy fleszach aparatów strefy kibica.
mgr J