UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
no właśnie panie mgr. J ma Pan rację - ubawiłem się widząc koejną akcję EOA. jak dobrze rozumiem i jak mówi "wiki" - Flash mob (ang. dosł. błyskawiczny tłum) – określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków a jak tu być zaskoczonym skoro media zaproszone i piszą o niespodziewanej akcji już kilka dni wcześniej. Brak logiki w tym a mówcie że malkontencę znowu. .