UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mgr J Rozumiem o co Panu chodzi, sęk w tym, że to samo można powiedzieć o każdej innej inicjatywie. Kluby sportowe? Tę całą energię i pieniądze mogliby spożytkować na coś przydatnego. Np. budować domy dla bezdomnych. Chodzi o to, że są organizacje stricte zajmujące się organizowaniem takich imprez w hospicjach czy domach dziecka. Ale walki z rutyna, zabijającą wszelkie chęci do życia, nikt dotąd się nie podjął. Jak można winić EOA, że robi to, do czego został powołany? Z resztą, jak już mówiłem, ta impreza była bardzo przydatna społeczeństwu. Może mówi Pan tak, bo tam nie był? Ludzie podniesieni na duchu, że w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy nie zamykający się w ramach swojego facebookowego konta, którzy potrafią ot tak podejść z życzliwością do każdego człowieka, wracają w końcu do domów, gdzie swój dobry nastrój przekazują dalej. Ja mam chorą babcię i bardzo często żałuję, że jestem za mało wesołym człowiekiem, by umieć ją choć trochę rozweselić. Proszę mi uwierzyć, tego dnia nie miałem tego problemu. Jeśli choć jedna przytulona osoba przekazała tą radość dalej, warto było. Z resztą pański pomysł jest świetny! Zamiast narzekać, niech dołączy Pan do EOA i zorganizuje taką akcję! Obiecuję, że wezmę w niej udział. Wszystkiego dobrego.

Hyster

Anuluj