UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po piątkowych meczach jasno widać, że Polska jest niestety najsłabszym zespołem w tej grupie. Udało się nam zdobyć jeden punkt tylko dlatego, że pomógł w tym sędzia. Naszym zawodnikom starczyło ochoty do gry oraz sił tylko na trzydzieści minut meczu. Szczęsny już do końca turnieju nie powinien pojawić się na boisku, bo jest zupełnie bez formy. Nasza drużyna musi się maksymalnie skoncentrować, aby nie przegrać meczu z Rosja. Remisy w tym turnieju to szczyt naszych marzeń. Nie wierzę, abyśmy wyszli z grupy i awansowali dalej. Żadne zaklinanie i ubliżanie wobec tych, którzy trzeźwo patrzą na nasz narodowy futbol nic tu nie zmieni bo faktycznie nie jesteśmy przygotowani do tego turnieju pomimo daleko idących zapewnień. Porównując granie NASZEJ DRUŻYNY Grekami a meczu Rosji z Czechami to na tę chwilę nie poradzimy sobie ze świetnymi Rosjanami a także Czechami. Co do strefy kibica do wielka porażka organizacyjna miasta. Warunki dla kibiców fatalne.

!!!!

Anuluj