UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pomysł na zorganzowanie strefy kibica jak najbardziej słuszny!!! Pomijam pijaństwo i inne tendencyjne zachowania bo szkoda komentarza. Mnie rozłożyła na łopatki sytuacja, gdzie ludzie, w trakcie meczu (nie w przerwie, nie na koniec, nie przed meczem) łazili w kółko. Była grupa podróżników (w barwach co istotne) co mijała mnie kilkukrotnie w ciągu 90 minut. Nie dało się oglądać bo ciągle te same osoby w tę i z powrotem. Pytam się, po jaką cholerę tacy ludzie się tam pojawili? Polansować się ewidentnie. .. Co do piwa też macie rację, jak na taki koncern piwowarski to naprawdę mogło być więcej nalewaków.
faust