UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co park ,przecież w Czechowie jest góra podobnych gabarytów .I nie jest to park ani własność prywatna a z E7 był by piękny widok na tego typu zabudowania

tomi

Anuluj