UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co park ,przecież w Czechowie jest góra podobnych gabarytów .I nie jest to park ani własność prywatna a z E7 był by piękny widok na tego typu zabudowania
tomi
Po co park ,przecież w Czechowie jest góra podobnych gabarytów .I nie jest to park ani własność prywatna a z E7 był by piękny widok na tego typu zabudowania
tomi