UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Macie świętą rację co do infra, rzeczywiście nie ma granicy od dołu. Wiatrak będzie głównie generował ok. 0,3 Hz. Moje pytanie zamierzało skierować dyskusję na informacje fundamentalne (kto, za co i dlaczego), niestety bez odzewu, więc finito.

Skruszony Jasio