UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Macie świętą rację co do infra, rzeczywiście nie ma granicy od dołu. Wiatrak będzie głównie generował ok. 0,3 Hz. Moje pytanie zamierzało skierować dyskusję na informacje fundamentalne (kto, za co i dlaczego), niestety bez odzewu, więc finito.
Skruszony Jasio