UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

omg co za shit! Poprzednie mosty były o wiele wiele ŁADNIEJSZE! a to. .. to co to niby jest?! Grzesiu nie postarałeś się! Nie dość że to nie wygląda to jeszcze oddane do użytku 2 lata po terminie! buhehee!

Bi3it