UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciekawe czy bedzie otwarty w lipcu ????? który to już termin. .. nikt tego nie pilnuje pan nowaczyk jaja sobie robi z ludzi z zakanału dał jakiś śmieszny autobus ( grat ) co strach wsiadać. .. .autobusy jadą 3 pod rząd a potem godzina przerwy kto sie tym wogóle zajmuje??? za nieterminowe oddanie powinna firma kare zabulić i to pożądną to za robote by sie wzieli a nie tylko siedzą i chleją dzień w dzień. .. .. pilnujcie ich trochę. .. .. a pan nowaczyk jak za coś się weżmie to niech troche pomyśli. .. ..

basienka

Anuluj