UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
omg co za shit! Poprzednie mosty były o wiele wiele ŁADNIEJSZE! a to. .. to co to niby jest?! Grzesiu nie postarałeś się! Nie dość że to nie wygląda to jeszcze oddane do użytku 2 lata po terminie! buhehee!
Bi3it