UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

omg co za shit! Poprzednie mosty były o wiele wiele ŁADNIEJSZE! a to. .. to co to niby jest?! Grzesiu nie postarałeś się! Nie dość że to nie wygląda to jeszcze oddane do użytku 2 lata po terminie! buhehee!

Bi3it

Anuluj