UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kładka dla pieszych poi rozebraniu mostu podnoszonego przez dwóch prac kreconcych korbami była wykonana w latach 70 /o ile się nie myle/ jako konstrukcja stalowa spawana wykonana przeZ EFUO I W PIERWSZEJ WERCJI MIAŁA BYC DOPUSZCZONA DO PRZEJAZDÓW przez sam. osobowe. Konstrukcje tego rodzaju mogą stać dziesiątki lat. KŁADKA MIAŁA DUŻY PRZSWIT TAK BY MOGŁY PRZEPŁYWAĆ STATECZKI ŻEGLUGI. .KOMUŚ SIĘ POMIESZAŁO W GŁOWIE I KAZAŁ ZDEMONTOWAC OBYDWIE A LUDZIE PRZEKLINAJĄ TĄ DECYZJE

STARY WIAR