UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kładka dla pieszych poi rozebraniu mostu podnoszonego przez dwóch prac kreconcych korbami była wykonana w latach 70 /o ile się nie myle/ jako konstrukcja stalowa spawana wykonana przeZ EFUO I W PIERWSZEJ WERCJI MIAŁA BYC DOPUSZCZONA DO PRZEJAZDÓW przez sam. osobowe. Konstrukcje tego rodzaju mogą stać dziesiątki lat. KŁADKA MIAŁA DUŻY PRZSWIT TAK BY MOGŁY PRZEPŁYWAĆ STATECZKI ŻEGLUGI. .KOMUŚ SIĘ POMIESZAŁO W GŁOWIE I KAZAŁ ZDEMONTOWAC OBYDWIE A LUDZIE PRZEKLINAJĄ TĄ DECYZJE
STARY WIAR