64
21.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Spoko, w Elblągu stadion do końca roku sie zacznie. ..
2012 (2012.04.23)

info

0  
  0
My Olimpijczycy mieliśmy dostać NOWY stadion a nie na kanwie starego - to już Słonina proponował i nie tak miał być. P NOwaczyk Olimpijczycy już Panu nie wierzą
łukowy (2012.04.23)

info

0  
  0
g. .. .prawda kochamy pana i nadal będziemy na pana głosować bo. .. .myśleć nie potrafimy
(2012.04.23)

info

0  
  0
To sparwa dla Prokuratury z wnioskiem o ukaranie organizatora i wszystkich rozpoznawalnych uczestników. Kodeks Drogowy Zabrania : Jazdy rowerzysty obok drugiego rowerzysty, tym bardziej dzieci i dzieci w wózkach za rowerem, jazdy pod prąd drugim pasem jezdni ! Kolumna rowerzystów nie może być większa jak 15 rowerów a między nimi musi być 200m wolnej przestrzeni. Zabrania się korzystania z drogi jesli jest ścieżka rowerowa. W tym rajdzie złamano wszystkie przepisy ruchu drogowego dla rowerzystów, bo trasa nie była zamknięta tylko otwarta dla ruchu. Jako farsa i skandal tego wykroczenia jest to, że zabezpieczała to Straż Miejska, która na co dzień za 5 min postój poza strefą parkowania wypisuje mandaty minimum 100 zł. W tym wypadku wszystkich uczestników powinno się ukarać 100X100 zł i pana prezydenta jako organizatora imprezy najwyższą z możliwych grzywien. Ojców dzieci jadących na trzeciego i pod prąd po 500 zł. Straż miejską rozwiązać dyscyplinarnie za dopuszczenie do takiego zachowania drogach. Sprawa trafi do TVP jako przykład - Dla kogo jest prawo, a dla kogo nie ?
(2012.04.23)

info

0  
  0
.. ja bym tak się nie rozdrabniał w jakieś tam mandacikowanie - wszystkich pod mur i spokój!
rwel (2012.04.23)

info

0  
  0
Do "To sparwa dla Prokuratury" tysię za dużo seriali kryminalnych naoglądałeś przygłupie żeby takie bzdury pisać
(2012.04.23)

info

0  
  0
To już drugie otwarcie sezonu w tym sezonie. .. To może jeszcze jakiś sołtys zrobi otwarcie?; )
no tak (2012.04.23)

info

0  
  0
pa pa grzesiu czas na nowego prezydenta nie każdy potrafi sprostać obowiązkom chociaż jest namaszczony przez PŁEO
(2012.04.23)

info

0  
  0
Przygłup to ty jesteś, który nie zna prawa i prawdopodobnie w jakiejś formie brał wtym udział. Nikogo nie obraziłem tylko podałem fakty zgodne z prawdą i przepisy drogowe dla rowerzystów. Policja wysyła wniosek do Prokuratury o ukaranie winnych i kto tu jest przygłup. Pewnie sam pedałowałeś w tym peletonie. Wystarczy zgłoszenie i prokuratura nie będzie miała innego wyjscia jak ukarać winnych.
(2012.04.24)

info

0  
  0
dokladnie ladni przyklad daja rowerzysci, zdjecie zrobic jak ktos przy sciezce rowerowej parkuje to pierwsi a sami lamia z prezydentem przepisy? prosze o namiary jak zglosic to do odpowiednich organow o ukaranie elbxxx@wp. pl wspiore ile sil
ddddddd (2012.04.24)

info

0  
  0