UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

My Olimpijczycy mieliśmy dostać NOWY stadion a nie na kanwie starego - to już Słonina proponował i nie tak miał być. P NOwaczyk Olimpijczycy już Panu nie wierzą

łukowy

Anuluj