UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przygłup to ty jesteś, który nie zna prawa i prawdopodobnie w jakiejś formie brał wtym udział. Nikogo nie obraziłem tylko podałem fakty zgodne z prawdą i przepisy drogowe dla rowerzystów. Policja wysyła wniosek do Prokuratury o ukaranie winnych i kto tu jest przygłup. Pewnie sam pedałowałeś w tym peletonie. Wystarczy zgłoszenie i prokuratura nie będzie miała innego wyjscia jak ukarać winnych.