UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przygłup to ty jesteś, który nie zna prawa i prawdopodobnie w jakiejś formie brał wtym udział. Nikogo nie obraziłem tylko podałem fakty zgodne z prawdą i przepisy drogowe dla rowerzystów. Policja wysyła wniosek do Prokuratury o ukaranie winnych i kto tu jest przygłup. Pewnie sam pedałowałeś w tym peletonie. Wystarczy zgłoszenie i prokuratura nie będzie miała innego wyjscia jak ukarać winnych.