UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niech żyje radio maryja i telewizja trwam. niech żyje wolna polska - wolna od bezbożnej swoloczy i kundelków palikota. stop rozkradaniu polski. stop demoralizacji. niech żyją patrioci w moherowych beretach.

Alleluja i do przodu!!!

Anuluj