UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trwam i radio Maryja to nienawiść, brudna polityka, śmierdząca propaganda purpurowych panów wmawiających nam swoje koniunkturalne poglądy. Wszyscy wiemy że chodzi o kasę najlepiej cudzą lub tylko nie opodatkowaną bo jak żyć to dobrze na cudzy koszt.