UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trwam i radio Maryja to nienawiść, brudna polityka, śmierdząca propaganda purpurowych panów wmawiających nam swoje koniunkturalne poglądy. Wszyscy wiemy że chodzi o kasę najlepiej cudzą lub tylko nie opodatkowaną bo jak żyć to dobrze na cudzy koszt.


Anuluj