UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
najgorsze sa prymitywy z PO - im dać bitwę na głosy i piwo w łapę - to jest szczyt szczęśliwości prostaków !
najgorsze sa prymitywy z PO - im dać bitwę na głosy i piwo w łapę - to jest szczyt szczęśliwości prostaków !